ЦСД Софія: 39% українців позитивно ставляться до проведення Об’єднавчого архієрейського собору

52,5% респондентів, опитаних центром соціальних досліджень «Софія», вважають, що влада порушує принцип розділення держави і церкви.

Про це свідчать результати опитування, передають Українські Новини.

25,8% опитаних вважають, що влада дотримується принципу розділення держави і церкви, 21,7% — не змогли відповісти.

39,3% респондентів позитивно ставляться до проведення Об’єднавчого архієрейського собору в Києві 15 грудня, 20,2% — негативно ставляться, 26,4% — відзначили, що їх це не цікавить, 14,1% — не змогли відповісти.

Крім того, 30,9% опитаних вважають, що створення Православної церкви в Україні (в канонічній єдності з Вселенським патріархатом, ПЦУ) буде провокувати конфлікти і розбрат в суспільстві, 27,4% — вважають, що це сприяє об’єднанню, 25,4% — вважають, що жодним чином не вплине, 16,3% — не змогли відповісти.

Опитування проводилося з 16 по 25 грудня.

Було опитано 2 003 повнолітніх жителів у всіх областях України (на підконтрольній території) методом особистого інтерв’ю.

Статистична похибка вибірки не перебільшує 2,2%.

Як повідомляли Українські Новини, в Києві відбувся Об’єднавчий собор православних церков. Главою автокефальної православної церкви став Епіфаній.

У своєму першому зверненні Митрополит Київський Епіфаній закликав православних архієреїв і мирян приєднуватися до об’єднаної автокефальної УПЦ.

Вселенський патріарх запросив Епіфанія в Стамбул для вручення томосу про автокефалію.

Источник: Українські Новини

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*