Українці продовжують найбільше довіряти власним Збройним силам

Якщо порівняти два однакових дослідження, за цей та минулий рік - видно, що у більшості інституцій баланс довіри у 2018 році дещо вищий, ніж був у 2017 році

Українська армія має найбільший баланс довіри серед усіх державних і суспільних інституцій — ідеться в дослідженні, проведеному Центром «Соціальний моніторинг» та Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременко на замовлення USAID.

У дослідженні зазначається, що церкву включено не було. При цьому, станом на жовтень 2018 року армії та й більшості інших інституцій, люди стали довіряти більше, ніж минулого року. Про це свідчать дані аналогічного дослідження 2017 року. Про це повідомляють Тексти.org.ua.

довіра-до-державних-інституцій

Якщо порівняти два однакових дослідження, за цей та минулий рік — видно, що у більшості інституцій баланс довіри у 2018 році дещо вищий, ніж був у 2017 році.
довіра-до-державних-інституцій довіра-до-державних-інституцій

Источник: Главком

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*