ЦСД «Софія»: Тимошенко і Бойко мають рівні шанси вийти до другого туру виборів президента

Якби зараз відбувалися парламентські вибори (голосування за партійними списками), то найкращі шанси подолати 5-відсотковий бар'єр мали б ВО «Батьківщина».

Переважна більшість (77,1%) опитаних з тою чи іншою впевненістю вважають, що влада веде країну в неправильному напрямі.Набагато менше (15,2%) тих, хто дотримується точки зору, що влада веде країну «однозначно у правильному напрямі» або «скоріше у правильному напрямі». Порівняно з жовтнем, спостерігається скорочення частки позитивних оцінок (з 16,8 до 15,2%), і одночасне збільшення питомої ваги негативних (з 74,5 до 77,1%).

Переважна більшість (80,5%) опитаних тою чи іншою мірою не схвалює роботу Петра Порошенка на посаді Президента України. Позитивно оцінюють роботу Порошенка («повністю схвалюють» або «скоріше схвалюють») 15,2% респондентів. Порівняно з жовтнем, зменшилася частка позитивних оцінок (з 16,1 до 15,2%), і водночас зросла частка негативних (з 79,4 до 80,5%).

Якби на момент опитування відбувалися президентські вибори, то найкращі шанси вийти до другого туру мали б Юлія Тимошенко та Юрій Бойко.

вибори

Враховуючи статистичну похибку можна сказати, що обидва кандидати мають рівні шанси вийти до другого туру. Інші потенційні кандидати отримали менше 9,0% підтримки в кожному окремому випадку. Зокрема, лідера новоствореної партії «Наші» Євгена Мураєва збираються підтримати 2,8% респондентів (серед тих, хто голосуватиме), Олександра Вілкула – 1,5%, Вадима Новинського – 0,6%.

Якби на момент опитування відбувалися парламентські вибори (голосування за партійними списками), то найкращі шанси подолати 5-відсотковий бар’єр мали б ВО «Батьківщина»,«Опозиційна платформа – За Життя», Блок Петра Порошенка «Солідарність»,партія «Слуга народу», партія «Громадянська позиція»,Радикальна партія Олега Ляшка

(Слід відзначити, що опитування населення розпочалося одразу після того, як лідери «Опозиційного блоку» та партії «За Життя» оголосили про створення «Опозиційної платформи – За Життя». Дослідники складали питання анкети, виходячи з перспективи висунення єдиного кандидата від вказаних партій та їх об’єднання перед парламентськими виборами).

Материалы по теме: Рейтинги партий и политиков Украины

вибори вибори

Источник: ЦСД Софія

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*