PRC: найнадійнішим джерелом новин серед телеканалів британці визнали BBC

Серед газет такою визнали The Guardian. Їй найбільше довіряють читачі віком 18-29 років. На другому місці опинилась газета The Times.

Серед телеканалів найнадійнішим джерелом новин виявився BBC, а серед газет — The Guardian. Їй найбільше довіряють читачі віком 18-29 років.

На другому місці опинилась газета The Times. Дослідники Pew Research Centre відзначають, що молода аудиторія рідше читає газети. Однак молоді люди часто називають в якості головного джерела новин авторитетні видання та медіабренди, які починали працювати як друковані ЗМІ. Це показує, що молодь шукає новинні сайти, які асоціюються з традиційними виданнями.

газети-журнали

Газета Daily Mail, яка також опинилась у топі британців, має більший рівень довіри від старшого покоління. Цікаво, що переліку увійшло й американське видання Huff Post. У розрізі за телеканалами в Британії лідирують BBC, ITV та Sky.

газети-журнали

Загалом дослідження Pew Research Centre охопило вісім європейських країн та 16 114 респондентів. Один з трендів, який помітили дослідники — зниження рівня довіри до медіа. При цьому в групи 18-29 років цей тренд проявляється сильніше, ніж в групи 50 років та старше.

Нещодавно дослідний центр Pew Research Center провів дослідження серед американців, попросивши їх відрізнити оціночні судження в публікаціях від фактів. Найкраще з цим завданням впоралась група людей 18-24 років.

Источник: Media Sapiens

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*