Nielsen: 68% демократів проти призначення Кевано Верховним судддею США

За процесом, де сенатори ставили запитання кандидатові та Крістін Блейзі Форд, яка звинувачує його у домаганнях, стежили понад 20 мільйонів американців.

Слухання у Сенаті про призначення судді Кевано призвели до ще більшого розколу між американцями, свідчить опитування, проведене на замовлення телеканалу CBS.

За кількагодинним процесом, де сенатори ставили запитання кандидатові у Верховні судді Бретту Кевано та Крістін Блейзі Форд, яка звинувачує його у домаганнях, за даними компанії Nielsen, стежили понад 20 мільйонів американців. Прямий ефір транслювали головні телеканали США, які заради події перервали свої щоденні програми.

Скандальна дискусія про події понад 30-річної давнини, що розгорнулась на очах всієї країни, лише більше поляризувала суспільство. 75% республіканців вважають, що кандидата президента Трампа у Верховні судді необхідно призначити на цю посаду. 68% демократів заявили соціологам, що цього робити не варто.

Загалом, минулого тижня, до слухань, 35% американців підтримували цю ідею, а 37% — ні, станом на понеділок, 1 жовтня, прихильників і противників Кевано стало менше — 32% і 30% відповідно.

Источник: Голос Америки

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*