GFK Ukraine: за рік довіра до прикордонників в аеропортах зросла на 2%

Удвічі зменшилась частка громадян, які особисто фіксували чи від знайомих дізнавалися про випадки хабарництва з боку прикордонників.

За рік удвічі зменшилася частка громадян, які особисто фіксували чи від знайомих дізнавалися про випадки хабарництва з боку прикордонників. Про це свідчать дані соціологічного дослідження громадської думки подорожуючих громадян щодо проявів корупційних дій в пунктах пропуску на державному кордоні, проведене GFK Ukraine на замовлення Міжнародної організації з міграції, передає УНН з посиланням на прес-службу ДПСУ.

Дослідження тривало місяць і проводилось в пунктах пропуску «Краківець», «Бориспіль», «Харків», «Одеса», «Дніпро».

«Досить вагомий показник у порівнянні з минулорічними даними – удвічі зменшилась частка громадян, які особисто фіксували чи від знайомих дізнавалися про випадки хабарництва з боку прикордонників. При цьому зменшилася частка громадян, які впевнені, що корупціонери-прикордонники викриті на хабарництві залишаються безкарними», — зазначили в ДПСУ.

Поряд з цим, загальний рівень довіри до прикордонників продовжує підвищуватися, поінформували у ДПСУ. Так, в аеропортах він збільшився на 2% у порівнянні з аналогічним минулорічним опитуванням.

Крім того, за даними ДПСУ, збільшився на 8% рівень повної задоволеності проходженням паспортного контролю у пункті пропуску «Краківець». Зараз він становить 63%. В аеропортах він залишився на досить високому рівні – це 83%.

«Також, соціологічне дослідження щодо довіри громадян до суспільних інститутів проводив Центр Розумкова. Зокрема, були опитані респонденти від 18 років в усіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. За підрахунками, Державній прикордонній службі довіряє 50,7% українців», — повідомили прикордонники.

Источник: УНН

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*