Прихильниками УПЦ Московського патріархату визнають себе майже 17% українців

За даними опитування, більше ніж третина українців, які вважають себе православними, не зараховує себе до якоїсь конфесії.

Серед громадян України з православною вірою 45,2% зараховують себе до Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП). Про це свідчать результати дослідження, проведеного наприкінці серпня – на початку вересня спільно Київським міжнародним інститутом соціології, Центром Разумкова і центром SOCIS.

Прихильниками УПЦ Московського патріархату (МП) визнали себе 16,9% респондентів, які зарахували себе до православних.

До Української автокефальної православної церкви (УАПЦ) зарахували себе 2,1% опитаних.

церква

33,9% учасників дослідження обрали варіант відповіді «Я просто православний, не зараховую себе до якоїсь конфесії».

Загалом православними визнали себе 68,8% опитаних.

Дослідження проводили із 30 серпня до 9 вересня. Методом стандартизованого інтерв’ю «face-to-face» за місцем проживання респондентів опитали 10 005 осіб від 18 років і старших. Статистична похибка вибірки не перевищує 1%.

Україна сподівається одержати томос про автокефалію своєї православної церкви. УПЦ КП і УАПЦ підтримують цю ініціативу, УПЦ МП – відкидає.

Источник: www.gordonua.com

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*