Politico: 78% республіканців будуть голосувати за переобрання Трампа президентом США

Загалом, з 1993 зареєстрованих виборців 44% заявили, що вони будуть голосувати за Байдена у 2020 році, а 37% - за чинного главу держави.

Колишній віце-президент США Джо Байден випереджає президента США Дональда Трампа на 7 відсотків у гіпотетичному двобої на президентських виборах 2020 року. Як пише People, такі результати показує нове опитування Politico.

З 1993 зареєстрованих виборців 44% заявили, що вони будуть голосувати за Байдена у 2020 році, а 37% – за Трампа.

«Примітно, що 89 відсотків демократів кажуть, що вони віддадуть перевагу загальному кандидату-демократу у порівнянні із Трампом, але лише 80 відсотків демократів кажуть, що вони віддають перевагу Байдену над Трампом», – сказав керуючий директор Morning Competition Тайлер Синклер.

78% зареєстрованих республіканців заявили, що вони будуть голосувати за переобрання Трампа.

Байден, 75 років, брав участь у президентських кампаніях 1998 і 2008 років, але вийшов з них на ранніх етапах. Колишній сенатор Делаверу заявив, що не виключає своєї участь у кампанії 2020 року і прийме відповідне рішення до кінця року.

Трамп і Байден у минулому обмінялися рядом образ.

Трамп також називав Байдена своїм «опонентом-мрією» під час майбутньої кампанії 2020 року.

Источник: Главком

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*