Mills&Boon: рейтинг найромантичніших місць світу очолив Париж

Французька столиця разом з крихітним грецьким островом та італійським містом на воді є найкращими місцями для романтичного побачення.

Столиця Франції Париж, грецький острів Санторіні та італійська Венеція очолили рейтинг найбільш романтичних місць планети.

Рейтинг було створено за результатами опитування туристів та експертів галузі британським видавництвом Mills&Boon, повідомляє Daily Mail.

«Французька столиця разом з крихітним грецьким островом та італійським містом на воді є найкращими місцями для романтичного побачення», — повідомили організатори опитування.

Найпопулярнішим романтичним місцем у Великій Британії було визнано острів Скай, що знаходиться в Шотландії.

До десятки найпопулярніших романтичних місць світу віднесено італійське місто Амальфі, острів Мауї архіпелагу Гаваї (США), місто Брюгге в Бельгії, острів Бора-Бора (Французька Полінезія), гора Кіркюфель в Ісландії, острів Серф (Сейшельські острови) та індонезійські острови Гілі.

Опитування було проведене серед експертів з туризму та 2 тисяч представників громадськості — британців та іноземців.

рейтинг-романтичних-місць

Источник: Укринформ

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*