Ford: для 55% клієнтів процес покупки приносить більше задоволення, ніж придбана річ

Компанія Ford провела глобальне дослідження, яке торкнулося споживчих переваг людей в різних країнах світу. Несподівано, але для автомобільного бренду це виявилося досить важливим аспектом – для того, щоб створювати зручні та корисні сервіси для шанувальників марки. Тепер фахівці компанії завдяки соцопитуванням зможуть передбачити очікування покупців своєї продукції.

У сучасному суспільстві ставлення до походів за покупками, а також до самих придбань постійно змінюється і трансформується. Соціальне дослідження фахівців Ford допомогло трохи в цьому розібратися.

Уже досить давно люди почали використовувати шопінг як засіб відпочинку та релаксації після стресових ситуацій. Сьогодні 55% населення сам процес покупки приносить більше задоволення, ніж придбана річ, при цьому молоді серед любителів походів по магазинах виявилося набагато більше.

Половині мисливців витратити гроші в магазині, обновки не тільки не приносять радості, а навіть розчаровують. Найменше покупкам радіють жителів Індії (78% опитаних), зате німці сумують через це менше за інших (всього 33%).

Справжня залежність від витрати грошей на непотрібні речі найбільше проявилася у жителів Китаю, Індії та Близького Сходу: найбільше шопоголіків виявилося в Піднебесній (84% респондентів). У європейських країнах, а так само в Канаді і США хвиля бездумних покупок вже спала: найменше страждають від цього в Німеччині (33%).

До речі, чимала частина учасників опитування зараз віддають перевагу онлайн-покупкам, тому що трата часу на походи в магазини стала для них справжньою розкішшю: так вважають 54% людей до 30 років і 46% – від 30 до 44 років.

Источник: АвтоНовини

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий