Barclaycard: 12% чоловіків купують одяг лише для публікації фото у соцмережах

Дослідження від Barclaycard показує, що фото з тренд фото #OOTD (наряд дня) впливає на покупців одягу. 9 % британців купують одяг тільки для того, щоб зробити у ньому світлину для соціальних мереж. Серед опитаних у віковій категорії 35-44 ця цифра зростає до 17 %.

Більш залежними від подібних фото виявилися чоловіки. Серед них 12% публікують фотографії у соцмережах та повертають речі. Так чинять лише 7% жінок.

Але справа навіть не в онлайн-житті. Один з десяти опитаних чоловіків сказали, що відчуватимуть себе некомфортно, коли їхні друзі побачать їх в одному одязі двічі. Серед жінок так відповіли 7 %.

Також 15 % британських чоловіків полюбляють носити речі з етикеткою, щоб у разі необхідності можна було їх повернути. Утім серед британок до таких хитрощів вдаються 11 %.

В опитуванні Barclaycard взяли участь більше 2 тис. осіб старших 18 років. Воно, на жаль, не показує тренди серед підлітків, які значно активніше користуються соціальними мережами.

Источник: MediaSapiens

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий