У Мережі 72% чоловіків вважають себе розумнішими за оточуючих

Також відповідь була прямо пропорційний рівню освіти, чим більш високий рівень освіти мав респондент, тим розумнішим він себе вважав.

Міжнародна група вчених, до складу якої увійшли фахівці з Університету Іллінойсу (США) і Тулузького інституту Франції, провели дослідження про те, чи вважають себе респонденти розумніше більшості інших людей. Результати дослідження опубліковані некомерційної видавничою організацією PLoS ONE.

В опитуванні брали участь більше трьох тисяч респондентів обох статей. За результатами телефонного опитування, чоловіки погодилися з твердженням, що вони розумніші за інших, в 71% випадків, жінки – у 59%. Результати онлайн-опитування показали, що в Мережі ще більша кількість чоловіків вважають себе розумнішими оточуючих – до 72%, жінки підтвердили такий вибір на 60%. Крім того, чоловіки давали відповідь про своїх когнітивних здібностях вдвічі швидше, порівняно з жінками. Згідно з представленими результатами, молодь більш самовпевнена, у порівнянні з старшим поколінням.

Також вчені прийшли до висновку, що відповідь була прямо пропорційний рівню освіти, чим більш високий рівень освіти мав респондент, тим розумнішим він себе вважав.

Дослідники стверджують, що така переоцінка своїх здібностей все міцніше закріплюється в мисленні людей.

Источник: Голос Херсону

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*