Мінсоцполітики: 67% українців негативно ставляться до недобросовісних отримувачів субсидій

Переважна більшість населення згодні з тим, що потрібно притягати до матеріальної відповідальності осіб, які вдаються до подібних шахрайських дій.

Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового Банку провели опитування щодо поінформованості населення з питань системи контролю при призначенні та наданні соціальної підтримки в Україні.

Його результати були презентовані під час круглого столу з питань соціального інспектування, що відбувся у Києві. Тематика заходу, у якому взяли участь представники Мінсоцполітики, Світового банку і обласних управлінь соціального захисту з усієї України, охоплювала поточний стан соціального інспектування, шляхи його вдосконалення та створення сучасних механізмів контролю під час надання соціальної допомоги.

У ході соціологічного дослідження більшість населення – 67,2% опитаних – висловили негативне ставлення до тих, хто навмисно подає недостовірні дані заради отримання допомоги від держави. При цьому 18,2% ставляться байдуже, а ще 5,9% не засуджують або ставляться з розумінням.

Переважна більшість (67,4%) населення згодні з тим, що потрібно притягати до матеріальної відповідальності осіб, які навмисно приховують або підробляють дані задля неправомірного отримання допомоги. При цьому значна більшість населення (від 70 до 90%) схвалює дії, до яких може вдаватися соціальний інспектор для ефективного контролю за дотриманням норм законодавства під час надання соціальної підтримки. А 40,7% опитаних підтримують створення неупередженої служби контролю у цій сфері.

Дослідження було проведено в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що реалізується Міністерством соціальної політики України за сприяння Світового банку, однією зі складових якого є створення ефективних механізмів контролю при наданні соціальної підтримки.

Дане опитування охоплює 3005 домогосподарств та є репрезентативним для всього населення України.

Источник: Мінсоцполітики 

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!2 Comments

  1. Незаконні отримувачі це ті, хто доглядає стариків старше 80-ти років, які потребують постійного догляду, і за це їм, за догляд, ставлять в розрахунок субсидіїї дохід в ТРИ ПРОЖИТКОВИХ РІВНЯ! Це справедливість? Перетворили державу на болото і гребуть під себе, щоб вас….

  2. Только вот пострадали от нововведений в основном самые не защищенные: учителя, медики и другие работники гос. учреждений, которые официально получают минимальную зарплату. Получили отпускные, отгуляли отпуск, а на начало расчетного 3 квартала в сентябре, октябре доходов у них примерно 0, зарплата получается меньше минимальной, субсидию снимают. Если был на больничном — та же история, зарплата меньше минимальной, и субсидию снимают.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*