GFK Ukraine: ставлення українців до перших кроків реінтеграції окупованого Донбасу

Ключовим питанням мирного врегулювання російсько-українського конфлікту на території Донбасу є дотримання Мінських домовленостей.

В квітні-травні 2018 року, на замовлення «Кальміуської групи», компанією GfK Ukraine було проведено соціологічне дослідження щодо ставлення громадян України до перших кроків реінтеграції окремих районів Донецької та Луганської областей. Дослідження проводилось в усіх областях України за винятком непідконтрольної частини Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим.

Опитування було проведено методом телефонних інтерв’ю із дзвінками на мобільні телефони та випадковим генеруванням телефонних номерів.

Вибірка склала 1975 респондентів, з них 536 – мешканці підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей.

Вибірка є репрезентативною населенню України за віком/статтю/типом населеного пункту та макрорегіонами, згідно даних Державної служби статистики України станом на 1 січня 2017 року. При зважуванні вибірки додатково було враховано розподіл населення Донецької та Луганської областей за віком/статтю/типом населеного пункту.

Максимальнан похибка складає: для України – не більше 2,5%, для Донецької та Луганської областей – не більше 4,9%.

Источник: GfK Ukraine

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*