BURI: антирейтинг українських партій очолив «Опозиційний блок»

Другими і третіми стали БПП «Солідарність» та «Батьківщина». Українські виборці втомилися від нинішніх політиків і хочуть бачити нові обличчя у політиці.

У Верховну Раду на найближчих виборах можуть пройти вісім політичних сил. Про це свідчать результати соціологічного дослідження міжнародного дослідницького центру BURI-Україна.

Так, якби парламентські вибори пройшли найближчим часом, в новий парламент пройшли би вісім політичних партій. Найбільшу кількість голосів українських виборців отримала б партія «Батьківщина», яку очолює Юлія Тимошенко (16,2%) та партія «Блок Петра Порошенка -» Солідарність «(9,6%). За ними слідують партії «За життя» Вадима Рабиновича (9,1%) і Радикальна партія Олега Ляшко (8,7%). Після них «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка (8,1%), «Оппозиційний блок» Юрія Бойка (7,6%), Об’єднання «Самопоміч» Андрія Садового (5,3%) і новий політичний проект «Слуга народу» телезірки Володимира Зеленського.

рейтинг-партій

Окремо проведене опитування щодо політичних переваг жителів сходу України (Харківської області, підконтрольних Києву районів Донецької та Луганської областей) показало, що найпопулярнішими політиками тут є Вадим Рабинович та Юрій Бойко. Якщо президентські вибори відбудуться найближчим часом, вони отримали б 16,2% та 11,4% відповідно. За ними йдуть Юлія Тимошенко (8,0%), Петро Порошенко (6,1%) і Анатолій Гриценко (3,7%). Відзначається, що в анкетах опитування вказувалися політики, які з найбільшою вірогідністю братимуть участь у виборах.

рейтинг-партій

Материалы по теме: Рейтинги партий и политиков Украины

Так само під час соцопитування був складений антирейтинг партій — у респондентів запитували, за яку політичну силу вони не проголосували би в жодному разі. Цей антирейтинг очолили «Опозиційний блок» (74%), БПП «Солідарність» (70%) та «Батьківщина» (69%). На думку західних соціологів, ці результати показують, що українські виборці втомилися від нинішніх політиків і хочуть бачити нові обличчя у політиці.

рейтинг-партій

Опитування проводилося на території України з міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (Бельгія) в період з 14 по 25 травня 2018 року. Загальна кількість респондентів склала 2024 людини (репрезентативна вибірка). Метод опитування — прямі інтерв’ю. Ймовірна погрішність — не більше 2,2%.

Источник: www.032.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*