Active Group: з-поміж мешканців найбільших міст задоволені поліцією лише одесити

Жителі Одеси поставили правоохоронцям 3,06 бали. Майже однаково оцінили діяльність поліції кияни (2,85 бали) та харків’яни (2,84 бали).

За результатами соціологічного дослідження «Міський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у квітні-травні 2018 року серед найбільших міст України, лише мешканці Одеси задоволені діяльністю правоохоронних органів.

У ході опитування жителям Києва, Дніпра, Одеси, Харкова та Львова пропонувалось оцінити роботу правоохоронних органів міст за п’ятибальною шкалою, в якій 1 – мінімальна оцінка, а 5 – максимальна.

оцінка-правоохоронців

Найвищу середню оцінку поставили правоохоронним органам міста жителі Одеси – 3,06 бали. Майже однаково оцінили діяльність правоохоронців кияни (2,85 бали) та харків’яни (2,84 бали). Середньозважена оцінка дніпрянами міських правоохоронців становила 2,77 бали. І на останньому місці опинились правоохоронці Львова з 2,68 балами.

Дослідження відбувалось з 14 квітня по 5 травня у рамках проекту «Міський омнібус».  Загалом опитано від 937 до 1510 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,6%.

Источник: activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*