Active Group: найбільше легалізацію коноплі підтримують у Києві та Львові

Натомість більшість мешканців Дніпра та Одеси не підтримують необхідність врегулювання доступу до лікування медичним канабісом.

За результатами соціологічного дослідження «Міський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у квітні-травні 2018 року більшість мешканців Києва, Харкова та Львова підтримують необхідність врегулювання доступу до лікування медичним канабісом, натомість дніпряни та одесити виступили проти такої ініціативи.

конопля

На запитання «Чи ви вважаєте доцільним врегулювати доступ до лікування медичним канабісом (коноплі) для тих, хто цього потребує в Україні?» відповіли «так» або «скоріше так» 48% мешканців Києва та Львова, 45% — Харкова і лише 35% дніпрян та 33% одеситів.

Дослідження відбувалось з 14 квітня по 5 травня у рамках проекту «Міський омнібус». Загалом опитано від 937 до 1510 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,6%.

Источник: activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*