SSRS: задоволеність ситуацією у США виросла до рекордного з 2007 року значення

При цьому лише 41% опитаних американців схвалюють роботу Дональда Трампа на посаді президента Сполучених Штатів Америки загалом.

57% американців задоволені ситуацією у США. Це найвищий показник з 2007-го року. При цьому лише 41% опитаних схвалюють роботу Дональда Трампа на посаді президента США загалом. На це вказує опитування, проведене компанією SSRS для телекомпаніі CNN.

Американці прихильніші до доробку Трампа по конкретних напрямках діяльності. Зокрема у сфері економіки — 52% оцінюють роботу президента США позитивно; міжнародної торгівлі — 43%; імміграції — 40%; закордонної політики — 42%.

Сі-Ен-Ен відзначає, що джерелом кращих оцінок роботи Трампа по конкретних напрямках стали демократичні виборці. Загалом досі лише незначний відсоток з них підтримує роботу Трампа, але нинішні показники — майже вдвічі зросли з початку року.

«Хоча загальний рейтинг схвалення діяльності Трампа не покращився, він вже не є найгіршим з усіх президентів на другом році перебування на посаді. Джиммі Картер також мав рейтинг підтримки 41% на травень свого другого року при владі. Між тим всі президенти сучасної ери мали кращі рейтинги схвалення на даному етапі: загалом у всіх із них рейтинг підтримки був за 50%, і лише Рейгана мав 45%», — пише Сі-Ен-Ен.

Источник: Голос Америки

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*