Active Group: найбільше незадоволені роботою поліції харків’яни похилого віку

Середньозважена оцінка харків’янами міських правоохоронців становить 2,84 бали і змінилась в порівнянні з серпнем 2017 року на 0,21 бали.

За результатами соціологічного дослідження «Харківський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у травні 2018 року 37,4% мешканців Харкова поставили правоохоронним органам «одиниці» та «двійки».

оцінка-правоохоронців

Середньозважена оцінка харків’янами міських правоохоронців становить 2,84 бали і змінилась в порівнянні з серпнем 2017 року на 0,21 бали. «П’ятірки» правоохоронцям поставили 7,7% респондентів, а «четвірки» – 21,8%. 27,7% респондентів вважають, що діяльність правоохоронних служб заслуговує на «трійку», 22,8% опитаних поставили «двійки», а 14,6% – «одиниці». 5,3% опитаних не визначились із відповіддю.

Найбільш незадоволеними роботою правоохоронців виявились респонденти 60 років і старше, 44,9% з них поставили «одиниці» та «двійки».

Дослідження відбувалось з 4 по 5 травня у рамках проекту «Харківський омнібус». Загалом опитано 937 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,63%.

Источник: activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*