Active Group: частка готових до протестів проти Києва харків’ян зросла на третину

Найбільший показник (52,1%) готових виходити на протест проти центральної влади України серед мешканців Харкова – це молодь віком 18-29 років.

За результатами соціологічного дослідження «Харківський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у травні 2018 року 45,1% харків’ян готові виходити на протест проти центральної влади.

Кількість тих, хто готовий виходити на протест на 0,5% більша за тих, хто не готовий протестувати. В порівняння з серпнем 2017 року кількість готових протестувати збільшилась на 31,4%.

протестні-настрої

На запитання «Чи готові ви вийти на протест проти центральної влади (Президента, Прем’єра, Кабміна, Верховної ради)?» 17,5% мешканців Харкова відповіли, що «готові в будь-який момент або вже ходять», 27,6% – що «швидше готові». Натомість 21,5% опитаних «швидше не готові» протестувати, а 23,2% «не готові» взагалі. 10,2% опитаних не змогли дати відповідь на поставлене запитання.

Найбільший показник (52,1%) готових виходити на протест – це молодь віком 18-29 років.

Щодо очікування революції мешканцями Харкова, половина опитаних (51,8%) вважають, що революція розпочнеться нескоро. З них 24,3% містян відповіли, що ймовірність революції «мінімальна», а 27,5% – що «може статись коли-небудь, але не зараз». З іншого боку, 15,6% харків’ян певні, що революція в Україні «може трапитись у найближчі місяці», а 17,5% – що «може розпочатись в будь-який момент». 15% опитаних не змогли визначитись з власними революційними очікуваннями.

Рівень революційних настроїв дещо збільшився (на 0,8%) в порівнянні з серпнем 2017 року. Кількість тих, хто очікує революцію нескоро перевищує кількість тих, хто очікує революцію в будь-який момент на 18,8%.

Дослідження відбувалось з 4 по 5 травня у рамках проекту «Харківський омнібус». Загалом опитано 937 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,63%.

Источник: activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*