GFK Ukraine: більшість продуктів в Україні все ще дешевші за польські

Меншою мірою відрізняються ціни на соки. Натомість, значно дорожчі в Україні, ніж у Польщі, розчинна кава та особливо - ультрапастеризоване молоко.

В Україні більша частина середньомісячних витрат домогосподарства припадає на продукти харчування, в Польщі ця частка менша понад вдвічі.

Як різняться ціни на основні продукти харчування та напої в наших країнах? За допомогою даних Споживчої Панелі домогосподарств в GfK Ukraine порівняли, скільки платить домогосподарство в Україні та в Польщі за повсякденні харчі та напої.

ціни-на-продукти

Більшість продуктів в Україні все ще дешевше, ніж у Польщі: за макаронні вироби, яйця, овочі та курятину ми платимо вдвічі дешевше, а от за 1 кг свіжого м’яса — майже однаково. Меншою мірою відрізняються ціни й на соки. Натомість, значно дорожчі в Україні, ніж у Польщі, розчинна кава та особливо — ультрапастеризоване молоко.

Інформація про дослідження

Споживча панель домогосподарств в Україні функціонує з січня 1999 року. Дослідженням охоплюється 4000 домогосподарств (більш ніж 10000 осіб) по всій Україні, які щоденно звітують про свої покупки більше ніж по 90 групам товарів щоденного споживання.

Споживча панель в Польщі була відкрита в 1990 році та сьогодні охоплює 8000 домогосподарств по всій Польщі.

Источник: GfK Ukraine

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*