BMG Research: реакцію Мей на «справу Скрипалів» незадовільно оцінюють 27% британців

45% не задоволені діями глави МЗС Британії Бориса Джонсона у відповідь на ситуацію з отруєнням екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Близько 46% британців схвалюють реакцію прем’єр-міністра Терези Мей на напад із застосуванням отруйної речовини в Солсбері, повідомляє газета «Індепендент» із посиланням на дані опитування компанії BMG.

Ще 27% опитаних британців розцінюють дії Т.Мей як незадовільні, і близько 26% не змогли сформулювати свою думку з цього питання.

Крім того, 45% респондентів заявили, що не задоволені діями глави МЗС Британії Бориса Джонсона у відповідь на ситуацію з отруєнням екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії, 23% опитаних оцінили його реакцію позитивно, і 32% не змогли однозначно відповісти на це запитання.

Опитування проводилося серед понад 1,5 тис. повнолітніх британців у період з 10 по 13 квітня.

4 березня колишній полковник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були госпіталізовані в британському місті Солсбері в критичному стані після взаємодії з невідомою речовиною.

12 березня прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила в парламенті, що вони були отруєні нервово-паралітичним речовиною типу «Новачок», розробленим в Росії. У Москві відкинули ці звинувачення, нагадавши, що всю хімічну зброю РФ знищила в 2017 році під контролем Організації із заборони хімічної зброї.

Источник: Интерфакс-Украина

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*