ЦСД Софія: повністю схвалюють роботу президента тільки 1,7% українців

Швидше схвалюють діяльність Петра Порошенка 14,2%, швидше не схвалюють - 28,6%, зовсім не схвалюють 50,2%, не змогли відповісти - 5,3%.

porox

В українців переважає негативне ставлення до державних інститутів влади, свідчать результати опитування, проведеного Центром соціальних досліджень «Софія» і представленого на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна» в п’ятницю, 23 березня.

«Дослідження ставлення до державних інститутів дало дуже тривожні дані, я б навіть сказав, що вони на межі соціологічного SOS: обвальне, негативне ставлення людей до інститутів влади держави — це інститут президента, законодавчий орган парламент і Кабінет Міністрів як виконавчий орган державної влади», — сказав філософ Андрій Єрмолаєв.

Згідно з результатами опитування, повністю схвалюють роботу президента 1,7% респондентів, швидше схвалюють 14,2%, швидше не схвалюють — 28,6%, зовсім не схвалюють 50,2%, не змогли відповісти — 5,3%.

Материалы по теме: Рейтинги партий и политиков Украины

При цьому зовсім не схвалюють роботу Верховної Ради 59,9%, швидше не схвалюють 27,6%, швидше схвалюють — 7,2%, і повністю схвалюють 0,6%, не змогли відповісти 4,7%.

Роботу Кабінету Міністрів повністю схвалюють 1,1% респондентів, швидше схвалюють — 11,4%, швидше не схвалюють — 28,0%, зовсім не схвалюють 53,1%, не змогли відповісти — 6,4%.

Опитування проводилося з 9 по 16 березня 2018 року в усіх областях, які контролює Україна. Було опитано 2010 респондентів у віці від 18 років. Похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Источник: Интерфакс-Украина

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*