Sociostream: 66% українців протягом року проходили профілактичне медичне обстеження

Майже чверть опитаних соціологами українців не знають, що з 1 квітня їм потрібно підписати декларацію з сімейним лікарем.

Майже половина людей пенсійного віку в Україні вірять більше народній медицині, а не традиційній доказовій.

Про це свідчать результати опитування, проведеного аналітичною групою Sociostream.

В рамках дослідження, респондентам ставили запитання, що більш ефективне – народна медицина або традиційна.

Так, 46% респондентів у віці від 60 років відповіли, що більше вірять народній медицині. У той же час 56% респондентів у віці до 45 років вірять традиційній доказовій медицині.

медицина

У дослідженні йдеться про те, що 66% українців протягом року проходили профілактичне медичне обстеження. Переважно – це жінки (61%).

Майже чверть опитаних соціологами не знають, що з 1 квітня потрібно підписати декларацію з сімейним лікарем. А 79% респондентів відзначили, що щеплення ефективні, якщо робити їх якісною вакциною.

Дослідження було проведено з 27 лютого по 7 березня 2018 року. Всього було опитано тисячу двісті вісімдесят шість чоловік. Вибірка, розроблена для дослідження, є репрезентативною для дорослої аудиторії інтернет ЗМІ (від 18 років), які живуть в Україні. Похибка – 2,8%.

Источник: Депо

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*