HHP: Apple та Google серйозно погіршили позиції в корпоративному рейтингу брендів

Імовірною причиною падіння Apple та Google стало те, що вони не представили настільки багато популярних продуктів, як в минулі роки.

В щорічному корпоративному рейтингу брендів компанії Apple та Google втратили свої позиції, а онлайн-ритейлер Amazon третій рік поспіль займає перше місце. Про це повідомляє Reuters із посланням на опитування Reputation Quotient, яке проводить Harris Poll.

Виробник iPhone, компанія Apple, спустилась з 5-го місця на 29-те, а Google – з 8-го на 28-ме. Зазначається, що вcього два роки тому, в 2016 році компанія Тома Кука посідала почесне друге місце.

Опитування Reputation Quotient, яке проводиться з 1999 року, цього разу врахувало думку 25 800 американців щодо репутації найвідоміших корпоративних брендів.

Генеральний директор компанії Harris Poll, Джон Герзема, пояснив, що імовірною причиною падіння Apple та Google стало те, що вони не представили настільки багато популярних продуктів, як в минулі роки.

«Ми поки що не бачимо безпілотних авто. Ми не бачимо усіх тих речей, пов’язаних із штучним інтелектом, якими вони займаються», – сказав Герзема.

Між тим, компанія Amazon впевнено утримує лідерство в рейтингу протягом 5 років, за виключенням 2015 року, коли бренд спустився на 2-ге місце.

Tesla Ілона Маска піднялась з 9-го на 3-тє місце після відправки ним автомобіля в космос.

Репутація Facebook також покращилась в дослідженні 2018 року, не зважаючи на те, що соціальна мережа стала об’єктом розслідування в США щодо ролі соціальних медіа в зусиллях Росії вплинути на президентські вибори. Цього разу, компанія Марка Цукерберга посіла 38-ме місце рейтингу.

Останнє місце рейтингу посідає японська компанія із виробництва автозапчастин Takata, чиї несправні подушки безпеки спричинили 22 смерті та сотні травм, що в свою чергу, призвело до банкрутства компанії .

До «десятки» найпопулярніших брендів увійшли:

  1. Amazon.com
  2. Wegmans Food Markets Inc
  3. Tesla Motors
  4. Chick-fil-A
  5. The Walt Disney Co
  6. HEB Grocery Company LP
  7. United Parcel Service Inc
  8. Publix Super Markets
  9. Patagonia Inc
  10. Aldi Inc

Источник: www.mind.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*