Match: 58% учасників першого побачення дратує сама присутність сотового

В той час, відразу 75 відсотків учасників не подобається, коли їх співрозмовники під час побачення відповідає на телефонні дзвінки.

Результати опитування вільних від відносин американців, яке щорічно проводить сайт знайомств Match, розповіли про реакції на мобільний телефон на побаченнях.

В опитуванні взяли участь близько п’яти тисяч користувачів з США (про їх стать, вік, расу і сексуальну орієнтацію подробиць не повідомляється). Основною метою опитування було дізнатися побільше про те, що люди думають про використання своїми потенційними партнерами гаджетів під час побачення. В той час, як 75 відсотків учасників не подобається, коли їх співрозмовники під час побачення відповідає на телефонні дзвінки, третина респондентів повідомила, що їм не подобається навіть коли вони з кимось переписуються. Що стосується переписування, 14 відсотків опитаних назвали включені звуки клавіатури «дратівливими».

На загальні враження від зустрічі вплинуло не тільки використання телефону, але навіть просто його присутність: 58 відсоткам учасників, наприклад, не подобається, коли потенційний партнер кладе телефон на стіл екраном вгору.

Сама модель телефону також виявилася важлива. Жінки, наприклад, на 92 відсотки частіше оцінюють модель телефону виходячи з його новизни. Негативно один одного оцінили s власники телефонів різних компаній: користувачі Apple в 21 разів частіше негативно оцінювали власників смартфонів на платформі Android, а ті, у свою чергу, погано оцінювали співрозмовників з айфонами в 15 разів частіше.

Источник: www.znaj.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*