40% чоловіків заявили про істотне покращення сексуального життя після вазектомії

Дослідники з'ясували, що після вазектомії представники сильної статі в три рази частіше стикаються із збільшенням кількості занять сексом.

Дослідження показало, що після вазектомії у чоловіків підвищується лібідо, стає більш стійкою ерекція і більш частими оргазми, передає Ukr.Media. Сексологи пов’язують це з тим, що представники сильної статі позбавляються від стресу з-за побоювань перед небажаною вагітністю у партнерки.

Процедура вазектомії, яка надає популярність всі останні роки через збільшення числа розлучень серед чоловіків середнього і старшого віку, в реальності позитивно впливає на сексуальне життя чоловіка. Дослідники з’ясували, що після вазектомії представники сильної статі в три рази частіше стикаються із збільшенням кількості занять сексом. 40% опитаних чоловіків заявили, що їх сексуальне життя істотно покращилася після даної процедури. Сексологи пояснюють це тим, що збудження чоловіка багато в чому залежить від його психологічного настрою, а на нього негативно впливає стрес, викликаний побоюваннями спровокувати незаплановану вагітність у своєї подруги або дружини. Якщо ж такого ризику взагалі вже не існує, як це буває після вазектомії, то чоловіки відчувають себе більш розслабленим. В результаті їх інтимне життя стає спонтанним, що підсилює збудження.

В цілому, дослідження показало, що після вазектомії чоловіки володіють підвищеним лібідо, більш наповненою ерекцією і частими оргазмами, що позитивно впливає на їх самооцінку. При цьому переваги вазектомії поширюються не тільки на чоловіків, але і на їх подруг. Жінки насолоджуються більш сильним збудженням, якщо їх партнери проходить через цю операцію. Такі результати опитування 294 пар, що провели вчені з Університету Франкфурта в Німеччині.

Опитування показало, що 12,4% чоловіків після вазектомії стали займатися сексом набагато більш часто, і лише 4,5% зіткнулися зі зменшенням кількості занять сексом. У 2015 році вчені з Стенфордського університету з’ясували, що пройшли через вазектомію чоловіки, в середньому, займаються сексом 5,9 рази у місяць. Якщо ж чоловіки не проходили через цю процедуру, то частота занять сексом у них становить 4,9 рази.

Источник: Ukr.Media 

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*