ВРК: на українському ринку реклами в 2018 році найбільше зросте сегмент digital

Оцінка формується на підставі даних дослідження ІнАУ за перше півріччя з допущенням, що обсяг першого півріччя 2017 складе 45% від року.

Всеукраїнська рекламна коаліція оприлюднила свій щорічний прогноз розвитку ринку реклами. ВРК очікує ріст рекламних бюджетів у всіх його основних напрямках – ТБ, диджитал, радіо і тд.

Найбільший ріст – 30% – очікується в сегменті диджиталу. Такі ж теми росту були й у 2017 році.

рост-реклами

В цьогорічному прогнозі обсяг бюджетів мобільної реклами розбитий за джерелами і доданий до відповідних рядків: банерна реклама, спонсорство, цифрове відео.

При цьому, додано колонку – частка бюджетів мобільного трафіку.

Digital реклама

рост-реклами

Оцінка формується на підставі даних дослідження Інтернет Асоціації України (ІнАУ) за перше півріччя з допущенням, що обсяг першого півріччя 2017 складе 45% від року. Для сірих зон дослідження ІнАУ (обсяг Youtube, Facebook, пошук) застосовуються збільшувані коефіцієнти поправки.

Істотно змінена база цифрового відео за рахунок частки Youtube і додавання частки мобільного трафіку, що дало технічне зростання 82%.

Зростання ринку в 2018 році очікується в першу чергу за рахунок пошуку і цифрового відео, частка мобільного трафіку складе не менше 55% в пошуку і близько 35% в цифровому відео.

Ключовим фактором позитивної динаміки ринку в 2018 стане органічне зростання споживання мобільного інтернету як медіа. Спонсорство виросте в основному за рахунок зростання попиту великих рекламодавців на комплексні проекти. Інший Діджитал “підніметься” за рахунок органічного зростання попиту на виробництво і валютної складової.

Источник: www.watcher.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*