Nielsen: споживачі більшою мірою цікавляться FMCG-товарами міжнародних компаній

Найбільш часто споживачі в світі вибирають продукцію глобальних компаній в таких категоріях, як дитячі підгузки і продукти харчування.

За результатами останнього дослідження споживачі в світі більшою мірою висловлюють інтерес до покупки товарів FMCG категорій у міжнародних компаній, ніж у локальних виробників. При цьому ситуація змінюється протилежно при виборі свіжої продукції — овочів, фруктів, м’яса та риби.

Nielsen провів дослідження серед більш 30,000 споживачів в 63 країнах, в тому числі і в Україні, з метою виявити вподобання покупців щодо походження продуктів в 34 різних категоріях. Роком раніше ідентичне дослідження показало відносний баланс в вподобанням між глобальними і локальними виробниками. Однак результати дослідження в 2017 році демонструють перевагу на користь міжнародних виробників при виборі більшості FMCG категорій.

Найбільш часто споживачі в світі вибирають продукцію глобальних компаній в таких категоріях, як дитячі підгузки і продукти харчування — лише 7% і 10%, відповідно вважають в цих категоріях за краще локальні марки. Міжнародним виробникам віддається перевага в категоріях вітамінів, корму для тварин, засобів для жіночої гігієни, енергетичних напоїв. При цьому локальним маркам довіряють при виборі молочної продукції, печива та морозива.

Источник: Nielsen

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*