NatCen: частка незадоволених переговорами уряду щодо Brexit зросла до 55%

Кількість тих, хто прогнозує, що Британія отримає погану Brexit-угоду в Брюсселі, також зросло з 37% у лютому до 44% у липні, та до 52% у жовтні.

Британці стають дедалі критичнішими щодо того, як уряд веде Brexit-переговори та песимістично налаштовані щодо їхніх результатів.

Про це йдеться у результатах нового опитуванням британського “Національного центру соціальних досліджень” (National Centre for Social Research, NatCen), передає AFP.

“Національний центр соціальних досліджень” виявив, що частка британців, які вважають, що уряд погано веде переговори, зросла з 41% у лютому до 55% у липні, та до 61% у жовтні.

Число тих, хто прогнозує, що Британія отримає погану Brexit-угоду в Брюсселі, також зросло з 37% у лютому до 44% у липні, та до 52% у жовтні.

Згідно з опитуванням, лише 19 відсотків вважають, що Велика Британія отримає вдалу угоду.

Результати дослідження “Національного центру соціальних досліджень” були отримані в результаті опитування 2200 осіб.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Британії Тереза Мей цього тижня повинна представити ЄС остаточні пропозиції щодо умов виходу з блоку, в іншому разі на Лондон очікує затримка у переході до наступного етапу переговорів щодо майбутніх торгових відносин.

Источник: Европейская правда

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*