Glocalities: 61% землян вірить в існування інопланетних форм життя

Згідно з даними нового дослідження, майже половина землян вважають, що ми не самотні у Всесвіті і хочемо встановити контакт з інопланетним розумом.

Опитування було проведено в 24 країнах дослідницькою групою “Glocalities”, і результати показали, що 47 відсотків опитаних з 26 тисяч респондентів вважають, що “розумні інопланетні цивілізації існують”.

І 61 відсотків відповіли “так”, коли їх запитали, чи вірять вони в “існування будь-якої форми життя на інших планетах”. Серед тих, хто вважає, що люди не самотні у Всесвіті, 60 відсотків сказали, що ми повинні намагатися встановити контакт з позаземними істотами. Тільки чверть опитаних заявили, що не вважають, що існує розумне життя за межами Землі.

Що стосується американських респондентів, то тільки 45 відсотків з них не виключають існування інопланетного життя. Результати опитування можуть допомогти пояснити, чому люди люблять франшизу “Зоряні війни”. Найбільш “віруючими” виявилися росіяни, 68 відсотків людей в Росії вважають, що розумна позаземне життя існує.

Раніше група біологів під керівництвом Джона Хилдбранда (John A. Hildebrand) з Інституту океанології Скриппс (Сан-Дієго, Каліфорнія) провела аналіз сигналів, які записувалися протягом двох-трьох років.

За цей час накопичилося близько 50 мільйонів сигналів. Для вирішення цієї проблеми вони вирішили застосувати машинне навчання, що означало, що машина повинна сама, без налаштувань вчених, розпізнати характер звуків.

Источник: www.znaj.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться! 

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий