Active Group: три чверті українців підтримують пільги для бідних студентів

Причому 56% опитаних обрали варіант “так”, а 18,1% – “швидше так”. Решта респондентів (19,5%) такої необхідності не вбачають.

Значна частина мешканців мегаполісів України (74,1%) певні, що соціально незахищеним абітурієнтам необхідні пільги для вступу до ВНЗ – такі дані опитування, проведеного компанією «Active Group» у рамках проекту «Міський омнібус».

Оцінюючи необхідність вищезгаданих пільг, 74,1% респондентів вважають, що вони потрібні. Причому 56% опитаних обрали варіант “так”, а 18,1% – “швидше так”. Решта респондентів (19,5%) такої необхідності не вбачають: вони переконані, що пільги для вступу до ВНЗ соціально незахищеним абітурієнтам надавати не потрібно. 7,3% сказали, що надавати пільги вступникам скоріше не треба, а 12,2% – точно не треба.

Цікаво, що найбільше хочуть позбавити пільг соціально незахищенних абітурієнтів ті опитані, які відповіли, що вважають отриману ними освіту не корисною, у той час як респонденти, що позитивно оцінили користь власної освіти в більшості підтримують необхідність захисту соціально незахищених вступників під час вступної кампанії.

Опитування проводилось в рамках проекту “Міський омнібус” у Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі. В кожному місті опитано не менше 1500 респондентів. Теоретична похибка не перевищує 2,5%. З результатами дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Источник: activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*