У сексі регулярно відмовляють своєму партнерові 53% жінок

Цікавий факт: чим молодша жінка, тим частіше вона відмовляє партнеру в статевих стосунках саме з причини фізичної втоми.

Рано чи пізно це відбувається навіть з кращими з нас: улюблена (або не дуже) жінка відмовляє в сексі, передає Ukr.Media. І добре ще, якщо це відбувається рано чи пізно — дійсно неприємно стає, коли це відбувається регулярно.

Але в будь-якому випадку завжди краще знати правду. Тому ми безстрашно звернулися з питанням «Чому жінки відмовляють чоловікам у сексі?» в тренінг-центр, де нещодавно було проведено опитування на дану тему.

Всього в опитуванні взяли участь 789 жінок, що живуть статевим життям. І ось що з’ясувалося.

53% опитаних регулярно відмовляють у сексі своєму партнеру. 33% опитаних заявили, що відмовляють у сексі з-за фізичної втоми і поганого самопочуття. 7% зізналися, що на їх лібідо негативно впливають проблеми на роботі. 24% повідомили, що і фізична втома, і проблеми на роботі не дозволяють їм розслабитися і зайнятися сексом. 36% відмовились назвати причину, по якій відмовляють чоловікові (тобто відмовилися в квадраті).

Цікавий факт: чим молодша жінка, тим частіше вона відмовляє партнеру в сексі саме з причини фізичної втоми.

Під час опитування з’ясувалося і страхітливі факти. Так, 3% жінок регулярно використовують секс як спосіб маніпулювання чоловіком. 27% опитаних вдаються до цього недостойного способу маніпуляції час від часу. На щастя, 60% опитаних ніколи не використовували секс як спосіб тиску на партнера.

60% жінок, які перебувають у тривалих (5 років і більше) відносинах, зізналися, що у них та їх партнера різні сексуальні апетити.

Також опитані жінки дали три поради, як все-таки переконати партнерку, яка заявила, що не хоче займатися сексом:

33% запевняють, що допоможуть «ненав’язливі ласки».

24% вважають, що не завадить «довірча тривала розмова» (на яку, мабуть, сил вистачає!).

23% рекомендують зробити партнерці розслабляючий масаж.

9% радять «просто почекати».

Источник: www.ukr.media 

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*