Nielsen: чотири ключі до успіху в електронній комерції

Еволюція е-торгівлі швидше розвивається на деяких ринках, навіть якщо там аналогічні умови проникнення інтернету як і на ринках, де еволюція повільніша.

Очевидними драйверами для розвитку попиту на ринку електронної комерції є зв’язок між споживачами та потреба в кращому асортименті та цінності товару завдяки мультиканальному досвіду. Споживачі також прагнуть довіряти каналу, який може бути побудований лише тоді, коли він забезпечує постійний позитивний досвід щодо покупок. У випадку електронної комерції ця довіра все ще розвивається.

Оцінивши досвід на розвинених ринках електронної комерції, таких як Китай, Корея та Великобританія, зрозуміло, що соціальна та фінансова інфраструктури є надійними механізмами з надійною цифровою платіжною системою та навіть з опцією передплати, які довели свою важливість щодо швидшого розвитку ринку. Суспільні та культурні чинники також відіграють певну роль: еволюція електронної торгівлі швидше розвивається на деяких ринках, навіть якщо вони мають аналогічні умови проникнення інтернету в порівнянні з ринками, де еволюція повільніша.

електронна-комерція

Источник: Nielsen

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*