Любов з першого погляду виявилася просто сильним сексуальним потягом

Група вчених з Гронингенського університету в Нідерландах провела дослідження на тему феномену “кохання з першого погляду”. У підсумку вона прийшла до висновку, що такого кохання бути не може, передає The Independent.

Під час роботи фахівці провели опитування в інтернеті, у якому взяли участь 396 учасників, більша частина яких були гетеросексуалами. При цьому близько 60% опитаних були жінками.

У всіх учасників опитування запитували про поточні стосунки, після чого демонcтрували фотографії незнайомців і питали щодо їхньої привабливості.

На другому етапі респондентам було запропоновано взяти участь у швидких побаченнях, під час яких вони могли провести з незнайомцем від 20 хв. до півтори години. За цей час 49 разів вченим повідомили про випадки кохання з першого погляду.

Однак зрештою виявилося, що чим привабливішими були незнайомець чи незнайомка, тим імовірнішим ставало зізнання в палких почуттях учасників. Отже, вчені прийшли до висновку, що любов з першого погляду – це просто сильний сексуальний потяг.

Источник: Корреспондент 

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий