Reuters: інфляція в Україні сповільниться до 15,4 відсотка у вересні

Очікується, що українська інфляція сповільниться до 15,4 відсотка у вересні порівняно з попереднім роком і може впасти до 11,2 відсотка у грудні від серпневого рівня 16,2 відсотка, показало щомісячне опитування Reuters у п’ятницю.

На цей рік інфляція перевищила прогноз Центрального банку із кінця року на 9,1 відсотка, оскільки ціни на внутрішні продукти зросли через поганий урожай. Зростання експорту м’яса ще більше вплинуло на ціни.

Нинішнє сезонне збільшення постачання овочів може допомогти повернути інфляцію в річному обчисленні, що пришвидшувалося щомісяця з травня.

Незважаючи на послаблення інфляції, більшість аналітиків українських банків та брокерських компаній вважає, що зарано очікувати пом’якшення будь-якої монетарної політики.

Дев’ять із 13 аналітиків вважають, що Центральний банк буде зберігати основну процентну ставку на рівні 12,5 відсотка під час наступного огляду політики 26 жовтня.

Центральний банк не змінив ставку з травня, коли скоротив її до 12,5 відсотка з 13 відсотків.

Источник: Голос Америки

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные.  А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*