НБУ: розподіл безготівкових операцій з використанням карток в I півріччі 2017 року

Розширення обсягу відомостей щодо операцій дасть змогу учасникам платіжного ринку більш детально аналізувати тенденції його розвитку та попит користувачів.

Національний банк України, забезпечуючи прозорість та вільний доступ до інформації, розпочинає регулярне оприлюднення інформації про розподіл обсягів та кількості безготівкових операцій з використанням платіжних карток.

Публікація здійснюватиметься на сторінках офіційного Інтернет-представництва НБУ щоквартально.

Інформація надаватиметься за типами безготівкових операцій у такому розрізі:

­– перекази з картки на картку;

– операції у мережі Інтернет;

– розрахунки в торговельній мережі;

– операції у пристроях самообслуговування.

«Розширення обсягу відомостей щодо операцій з платіжними картками  в Україні дасть змогу учасникам платіжного ринку більш детально аналізувати тенденції його розвитку та попит користувачів. У свою чергу, це сприятиме впровадженню нових інноваційних рішень та розвитку платіжної інфраструктури для більш якісного задоволення потреб споживачів в сфері безготівкових розрахунків», – прокоментувала в. о. директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України Ольга Василєва.

Публікація згаданої інформації передбачена рішенням Правління НБУ № 579-рш від 11 вересня 2017 року.

Нагадаємо, що Національний банк систематично на щоквартальній основі публікує загальні показники розвитку ринку платіжних карток в Україні.

платіжні-картки

Источник: НБУ 

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*