Інститут Горшеніна: 57% українців ніколи не були за кордоном

Більшість українців (71,6%) не планує поїздок до країн Європейського союзу. При цьому у 39,5% респондентів є родичі або друзі, які живуть в Європі.

71,6% українців не планують поїздок до країн Європейського союзу, незважаючи на запровадження безвізового режиму, йдеться в дослідженні Інституту Горшеніна у співпраці з представництвом Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі.

57,1% українців ніколи не були за кордоном. Про це свідчать результати опитування Інституту Горшеніна у співпраці із представництвом Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі.

Згідно з даними, незважаючи на запровадження безвізового режиму, більшість українців (71,6%) не планує поїздок до країн Європейського союзу. При цьому у 39,5% респондентів є родичі або друзі, які живуть в Європі.

Серед 22,6% тих, хто збирається відвідати ЄС, найбільше жителів Західної України та молоді.

Опитування проводили з 26 травня до 6 червня 2017 року в усіх регіонах України, крім окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей. У ньому взяли участь 2000 людей віком від 18 років. Статистична похибка дослідження не перевищує 2,2%.

Источник: www.gordonua.com

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

1 Comment

  1. Этим несчастным нищим украинцам, которым устроила геноцид эта ублюдочная власть, глубоко наплевать на их «безвиз»! Несчастные ждут следующих выборов, чтобы выразить своё отношение к банде Пороха и Гройсмана!

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*