Дозоване вживання алкоголю позитивно впливає на відносини в парі

Вчені дослідили, що алкоголь позитивно впливає на відносини в парі. Звичайно, йдеться про розумно дозоване вживання спиртних напоїв.

Отож, який головний секрет довгого і щасливого сімейного життя? Терпіння, вміння знайти компроміс, турбота про партнера, романтика?

Вчені з університету Мічігану вважають, що це ставлення до алкоголю. Якщо пара вживає алкоголь разом або повністю відмовляється від нього, це позитивно позначається на атмосфері в сім’ї.

Фахівці проаналізували результати опитувань, які проводилися серед 2 767 пар протягом 10 років. Учасники розповідали про звички, пов’язані з вживанням алкоголю. Крім того, респондентів запитували про те, чи задоволені вони відносинами з другою половиною, чи не вважають свого партнера занадто вимогливим або незадоволеним, чи готовий він прийти на допомогу у важкій ситуації і т. д.

В результаті з’ясувалося, що більше половини пар, які живуть у шлюбі близько 30 років, щасливі в тому випадку, якщо вони випивають разом або ж взагалі відмовилися від алкоголю.

Провідний автор дослідження доктор Кіра Бердітт коментує отримані результати так: «Ми не цілком упевнені, чому це відбувається, але, ймовірно, пари сприймають» посиденьки «як спільне дозвілля. А це зближує і добре впливає на шлюб, особливо якщо обидва партнери на пенсії».

Источник: www.openreporter.ru

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий