Active Group: за літо протестні настрої серед одеситів зросли на 12%

Кількість одеситів, що готові протестувати за літній період зросла на 11,8% – такі результати соціологічного дослідження «Одеський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

Так, у червні частка тих, хто заявив про неготовність до протесту склала 59%, а у серпні вона виявилась на 10,5% меншою і склала 48,5%.

На запитання «чи готові ви вийти на протест проти центральної влади?» 19,9% мешканців Одеси відповіли, що «готові в будь-який момент», а 16,2% – що «швидше готові». З іншого боку, 13,4% опитаних «швидше не готові» протестувати, а ще 35% «не готові» взагалі.  15,3% не змогли дати відповідь на поставлене запитання.

Щодо очікування революції в Україні мешканцями Одеси, то понад дві третини опитаних (31,2%) вважають, що революція може розпочатись найближчим часом. З них 20,6% відповіли, що революція може розпочатись «в будь-який момент», а 10,6% – що «може трапитись у найближчі місяці». 24,6% переконані, що революція «може статись коли-небудь, але не зараз», а 20,6% – що ймовірність революції «мінімальна». 23,6% не змогли визначитись із власними революційними очікуваннями.

В серпні відсоток опитаних, які очікують революцію нескоро, становив 68,7%, хоча ще у червні таких одеситів було 45,2%.

Дослідження відбувалось з 5 по 6 серпня у рамках проекту «Одеський омнібус». Загалом опитано 1680 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Источник: activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий