Active Group: оцінка київських поліцейських у серпні знизилася до 2,80 балів

Середньозважена оцінка киянами міських правоохоронних служб зменшилась з липневих 2,83 до серпневих 2,80 балів – такі дані соціологічного дослідження «Київський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group».

Мешканцям Києва пропонувалось оцінити діяльність міських правоохоронних служб за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

оцінка-поліцейських

«П’ятірки» поставили 7,3% опитаних киян, а «четвірки» – 23,3%. 21,9% містян вважає, що діяльність правоохоронців заслуговує на «трійку». 18,9% респондентів поставили «двійки», а 18,4% – «одиниці». 10,3% опитаних не визначились із відповіддю.

оцінка-поліцейських

До липня (2,83 бали) середньозважена оцінка декілька місяців зростала, а от у серпні вона дещо знизилась (2,80 балів).

Дослідження відбувалось з 19 по 20 серпня у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1685 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.  

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Источник: activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий