Євростат: більшість хорватів та румунів не можуть собі дозволити тижневу відпустку

У трьох країнах Євросоюзу - на Кіпрі, у Данії та Греції - зросла кількість людей за останні 5 років, які не можуть дозволити собі відпустку.

Значна кількість громадян ЄС зі Східної та Південної Європи не може дозволити собі тижневе щорічне “свято” – відпустку у сім днів.

Про це свідчать нові дані опитування Євростату, передає Euractiv.

Згідно з результатами опитування, приблизно третина (32,9%) населення ЄС не може дозволити собі таку паузу у роботі. Проте цей показник знизився на 5,1% за останні 5 років.

Найнижчі показники були зафіксовані у Північній Європі: Швеція на першому місці (8,2%), після неї – Люксембург (13,1% у 2015 році), Данія (13,7%), Фінляндія (14,2%), Австрія (15,4%) та Нідерланди ( 16,2%).

Найгірша ситуація – у Румунії (66,6%) та Хорватії (62,8%). Водночас у Євростаті наголосили, що відсоток людей, які не можуть дозволити собі відпустку, за останні 5 років знизився.

Источник: УНИАН

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*