Active Group: оцінка львів’янами мера Садового виросла до 3,2 бала

За період літа оцінка діяльності мера Львова кардинально не змінилась: у червні вона була трохи вищою (3,23 бали), у липні дещо знизилась (3,08 бали).

Роботу мера Львова Андрія Садового мешканці оцінили на 3,20 балів – такі результати щомісячного дослідження «Львівський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

Містянам пропонувалось оцінити діяльність міс ького голови за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

рейтинг-Садовий

«П’ятірки» мер отримав від 15,8% львів’ян, а «четвірки» – від 23,9%. На трійку діяльність міського голови  оцінили 27,8% містян. «Двійку» Андрію Садовому поставили 12,8% опитаних. На думку 12% львів’ян, діяльність мера Львова заслуговує «одиниці». 7,6% респондентів не визначились із власними оцінками.

Материалы по теме: Рейтинги партий и политиков Украины

За період літа оцінка діяльності мера Львова кардинально не змінилась: у червні вона була трохи вищою (3,23 бали), у липні дещо знизилась (3,08 бали), а у серпні майже повернулась до початкового рівня (3,20 бали).

рейтинг-Садовий

Дослідження відбувалось з 12 по 13 серпня у рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1670 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані саме компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Источник: activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*