Kantar TNS: ТОП-30 статей української Wikipedia у травні

У травневому топ-рейтингу багато статей, які прямо або опосередковано пов’язані з Євробаченням в Україні та його учасниками.

Євробачення в Україні безумовно було в інформаційному топі травня, що також підтверджують дані Kantar TNS CMeter. Так, незважаючи на те, що Doodle від Google вивів статтю про антикітерський механізм на першу сходинку рейтингу, в топ популярних статей також увійшли статті про Євробаченні російською та українською мовами, інформація про переможця Сальвадора Собрала, а топ-5 закриває  День вишиванки.

українська-Wikipedia

У травневому топ-30 також багато статей, які прямо або опосередковано пов’язані з Євробаченням. Так, стаття про Україну на Євробаченні на 14 місці, Onuka і O.Torvald зайняли 15 і 16 місця, Самойлова Юля на 28 місці, на 27 стаття про Росію на Євробаченні.

Також, не обійшли стороною українців вибори Президента у Франції, стаття про Еммануеля Макрона на 9 місці, а про Францію на 18-му місці.

Читать новости по теме: Рейтинг сайтов Украины

Гучне блокування російських ресурсів також вплинуло на читання  статей на цю тематику у Wikipedia, про що свідчить 7 місце у статті про VPN і 19 місце у статті про Вконтакте.

українська-Wikipedia

* Дані Kantar TNS CMeter: інтернет-користувачі у віці 14-70 років, n=5000.

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

  • Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.
  • Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а у розіграші банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів
  • User-centric- панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.

Источник: TNS

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*