Active Group: лише 20% харків’ян назвала напрям розвитку міста неправильним

Різниця між позитивними і негативними відповідями почала зростати з лютого (62,4%). У ході червневого опитування цей показник знизився до 48,5%.

Дві третини мешканців Харкова (68,9%) вважають, що їх місто розвивається у правильному напрямку – такі результати соціологічного дослідження «Харківський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у червні 2017 року.

З’ясувалось, що 31,4% мешканців Харкова переконані у правильності напряму розвитку їх міста. 37,5% вважають напрям розвитку «швидше правильним». З іншого боку, 10,6% харків’ян певні, що місто розвивається «швидше в неправильному» напрямі, а 9,7% – що «категорично в неправильному». 10,8% респондентів не визначились із відповіддю.

напрям-розвитку-Харків

Різниця між позитивними і негативними відповідями почала зростати з лютого (62,4%). У ході червневого опитування цей показник знизився до 48,5%.

Коментуючи результи опитування, політичний експерт Дмитро Гаврилюк стверджує, що: «В оцінюванні харків’янами правильності чи неправильності розвитку їх міста вагомою є перевага позитивних оцінок над негативним. До того ж майже втричі. Очевидно, що такі оцінки стали можливі, з одного боку, завдяки дуже схвальній оцінці діяльності мера, задовільній оцінці депутатів міськради та роботи комунальних служб. Якщо б показники оцінки міської влади були на низькому рівні, негативне ставлення було б більш виразним в оцінці розвитку свого міста.

напрям-розвитку-Харків

Для політолога така оцінка, не зважаючи на критичне сприйняття у публічному просторі мера Геннадія Кернеса та міф про «сепаратиський» характер Харкова, є досить дискусійним карт-бланшем дій для місцевої влади. Чи скористається вона ним вірним чином є лише питанням часу і змісту політичних, економічних, та інших рішень місцевого політикуму.

Довідка

Дослідження відбувалось з 04 по 05 червня у рамках проекту «Харківський омнібус». Загалом опитано 1675 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Источник: activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*