За два тижні блокування російські сайти втратили половину української аудиторії

Суттєво підросла кількість переходів з Нідерландів, США та Німеччини. Що може свідчити про використання VPN-сервісів, які перенаправляють трафік з України.

Українська аудиторія російських сайтів за 2 тижні скоротилась більш, ніж вдвідчі – з 25 млн до 12 млн на день, і продовжує далі падати. Про це свідчать дані статистики сервісу LiveInternet.

Згідно з даними статистики, прямі переходи на російські сайти українських користувачів впали ще сильніше – з 25 млн до 10 млн:

кількість-відвідувачів

Правда, суттєво підросла кількість переходів з Нідерландів, США та Німеччини. Що може свідчити про використання VPN-сервісів, які перенаправляють трафік з України до Росії через ці країни. Загальний ріст аудиторії з цих трьох країн склав 2 млн, тому можна зробити грубе припущення, що загальна українська аудиторія російських сервісів скоротилась з 25 млн до 12 млн:

VPN

Источник: www.watcher.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*