Active Group: найбільше не готові до виборів у Раду в Одесі та Харкові

У Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та Одесі найбільша кількість респондентів надали перевагу наступним партіям: Об’єднання «Самопоміч», «За життя», «Відродження», «Опозиційний Блок». Такі дані соціологічного дослідження, проведеного у рамках проекту «Міських омнібусів» Центром досліджень і комунікацій «Active Group» у травні 2017 року.

Мешканцям цих мегаполісів пропонувалось відповісти на запитання: «За яку партію Ви б проголосували, якби вибори до Верховної Ради відбулись би завтра?».

У кожному з міст більшість респондентів обрали варіант відповіді «важко сказати». Так, майже третина (29,9%) опитаних киян не змогли визначити, якій партії надали б перевагу. У Львові таких респондентів 26,2%. У Дніпрі завагались 21,1% опитаних, а у Харкові – 20,4%. Найменше містян, які не визначились, у Одесі – 16,7%.

Значна кількість опитаних відповіла, що не брали б участі у виборах. Найбільше таких респондентів було в Одесі (21,8%) та Харкові (21,7%). Цей же показник у Львові склав 19,4%, у Києві – 17%, а в Одесі – 15%.

У Києві містяни проголосували б за ВО «Батьківщина» (9,1%), «БПП – Солідарність» (5%) та Об’єднання «САМОПОМІЧ» (4,1%).

У Харкові найбільше підтримують партії «Відродження» (12,1%), «Опозиційний Блок» (9,1%), «За життя» (5,5%).

Мешканці Одеси до трійки лідерів віднесли такі сили: «За життя» (14,1%), Об’єднання «САМОПОМІЧ» (8,7%), і «Відродження» (6,2%).

Материалы по теме: Рейтинги партий и политиков Украины

Для дніпрян фаворитами стали: «Радикальна Партія О. Ляшка» (8,8%), «Опозиційний Блок» (5,9%), Українське об’єднання патріотів «УКРОП» (5,1%).

У Львові найбільшу підтримку мають Об’єднання «САМОПОМІЧ» (14,5%), ВО «Свобода» (7,2%) та «Громадянська позиція» (5,7%).

Дослідження проводяться щомісяця у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі у рамках проекту «Міський омнібус». В кожному місті опитано не менше 1660 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,5%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Источник: activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий