Active Group: 37% дніпрян чекають революцію в найближчий час

47,4% опитаних дніпрян відповіли, що вони не готові виходити на протести – такі результати щомісячного дослідження «Дніпровский омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у квітні 2017 року.

Рівень протестних настроїв почав знижуватись з лютого. Тоді він становив -22,9%. А у квітні цей показник зріс до -13,0%.

готовність-протестувати

На запитання «чи готові ви вийти на протест проти центральної влади?» 31,4% мешканців Дніпра відповіли, що «готові в будь-який момент», а 16,0% – що «швидше готові». 21,1% опитаних «швидше не готові» протестувати, а інша частка (13,2%) дніпрян «не готові» взагалі. 18,3% респондентів не змогли дати відповідь на поставлене запитання.

готовність-протестувати

Щодо очікування революції, то 39,2% опитаних мешканців Дніпра вважає, що революція розпочнеться нескоро. З них 20,7% переконані, що революція «може статись коли-небудь, але не зараз», а 18,5% – що ймовірність «мінімальна». Інша частка дніпрян (37,2%) вважає, що революція в Україні відбудеться найближчим часом. З них 28,9% відповіли, що революція може розпочатись «в будь-який момент», а 8,3% – що «може трапитись у найближчі місяці». 23,6% не змогли визначитись із власними революційними очікуваннями.

готовність-протестувати

Дослідження відбувалось з 22 по 23 квітня у рамках проекту «Дніпровський омнібус». Загалом опитано 1690 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Источник: activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий