GFK Ukraine: політичні погляди та медіа-уподобання Сходу України

Відносна більшість респондентів у всіх областях вважають, що у своїй зовнішній політиці Україна має лишатися нейтральною/тримати баланс між Сходом і Заходом. Частка налаштованих проєвропейськи жителів є більшою, ніж частка налаштованих проросійськи, у всіх областях, крім Донецької, Луганської та Харківської. Найбільше проєвропейськи налаштованих – серед жителів Дніпропетровської та Запорізької областей.

Думки щодо статусу Донбасу так Криму суттєво відрізняються. Більшість жителів Дніпропетровської та Запорізької областей (57%-58%) вважають, що Донбас і Крим мають бути повернені Україні без жодних компромісів з Росією, тимчасом як відносна більшість у решті областей не згідні з цим. Також є значна розбіжність у думках щодо того, хто винен у воєнному конфлікті на Донбасі. Жителі Дніпропетровської та Запорізької областей переважно звинувачують Росію, жителі решти областей – центральну владу України.

Детальна інформація про дослідження медіа в Донецькій області – в презентації:

Media poll presentation_donetska_rus_fin from mResearcher

“Дослідження медіаситуації в південних і східних областях України” є підсумковим аналітичним продуктом якісного та кількісного моніторингу ЗМІ, який проводився громадською організацією “Інститут масової інформації”, та соціального опитування, яке проводилося компанією “ГФК Юкрейн“.

Report media poll-in_six_oblasts_ukr from mResearcher

Джерело: GFK Ukraine

 Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные.

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий