GFK Ukraine: рейтинг радіостанцій України

рейтинг-радіостанцій-України

Українці не змінюють своїх звичок і активно слухають радіо. При цьому нові дані радіо дослідження, яке проводить компанія GfK на замовлення міжгалузевого індустріального об’єднання «Радіокомітет», свідчать про зростання слухачів з доходом вище середнього.

Опитування проводилось з 2 лютого по 19 квітня 2015 року. У ньому взяли участь мешканці України у віці від 12 до 65 років, що проживають у містах із населенням 50 тисяч та більше. Вибірка склала 12 424 респонденти.

«Нова хвиля демонструє хорошу тенденцію. Радіо слухають стабільно і це означає, що воно має доволі міцні позиції у споживача медіа-контенту загалом», – зазначила маркетинг-директор групи «Тавр» Оксана Шавель.

У порівнянні з попередніми хвилями дослідження, радіо стали активніше слухати люди з доходом понад 6000 тисяч. Також серед радіослухачів побільшало активних покупців – тих, що безпосередньо здійснюють покупки. Радіо незмінно активно слухають чоловіки, одружені, власники автівок.

Пік слухання радіо припадає на ранково-денні слоти – з 9 по 17 годину. У цей час його слухають на роботі, а також у авто. Як і раніше найбільша частка радіослухачів серед тих, хто звик слухати його вдома.

Рейтинг радіостанцій України за результатами першої хвилі очолила «Хіт FM», яка посідає першість як за показником рейтингу, так і охоплення. На другому місці у топ-10 за показником рейтингу – радіо «Шансон». Третя сходинка за «Русское радио Україна».

«Важливо чітко і прискіпливо реагувати на всі запити та потреби аудиторії. Враховуючи непросту ситуацію в державі, сьогодні має значення не лише музичний контент, але й програмний продукт», – переконаний музичний продюсер «ТАВР-Медіа» Віталій Дроздов.

На його думку, важливим для радіостанцій «Хіт FM»  та «Русского Радио Україна» є запуск програм, пов’язаних з підтримкою армії та інших проектів, які відповідають реаліям сьогодення. Зокрема, на «Хіт FM» у проекті «Малюнок для бійця» батьків та дітей закликали до створення малюнків для військових, які хлопцям на фронт передавав волонтер Олексій Мочанов. А «Русское Радио Україна» першим запустило в ефір проект «Армійський привіт» – було відкрито спеціальну лінію для дзвінків із побажаннями для українських військових.

У трійку лідерів за середньо тижневим охопленням окрім «Хіт FM» та радіо «Шансон», уперше увійшло «Люкс FM».

Цим результатом задоволений продюсер радіостанції Євген Фешак: «Люкс ФМ  — радіостанція, яка не стоїть на місці. Ми постійно відслідковуємо тенденції у настроях суспільства і відповідно до них формуємо контент. Залишаючись вірними формату розважальної станції, ми робимо все необхідне, щоб бути ще цікавішими, ще гострішими і ще прикольнішими. Результати наших старань ілюструє тенденція зростання основних показників успішності радіо Люкс ФМ».

Дослідження Radio Research проводиться компанією GfK Ukraine методом комп’ютеризованого телефонного опитування слухання за вчорашній день Day after recall CATI (DAR CATI) на замовлення міжгалузевого індустріального об’єднання «Радіокомітет». Опитування проводиться серед населення міст України чисельністю 50 тисяч і більше, у віці 12-65 років. Дані поточної хвилі дослідження охоплюють період з 2 лютого по 19 квітня 2015 року.

Джерело: nam.org.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные.

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий